Медведев смята, че „Единна Русия” трябва да се бори, за да запази популярността си

RuBo@rd BG

Модераторы: more, bot, translate

Медведев смята, че „Единна Русия” трябва да се бори, за да запази популярността си

Новое сообщение Интерфакс » 19 сен 2009, 02:29

Руският президент Дмитрий Медведев смята, че партията „Единна Русия” трябва да се бори, за да запази популярността си, предаде агенция Интерфакс.

„Аз не знам колко дълго ще продължи триумфалното участие на „Единна Русия” във властта. Аз бих желал партията да доказва своето право да управлява страната с ефективност. Тогава всичко ще бъде нормално”, заяви Медведев в интервю за швейцарски медии.

„Това, че в Русия днес има толкова силна политическа партия не възпрепятства развитието на демокрацията, а напротив – спомага за развитието на партийната система. Ролята на „Единна Русия” не е определена от никакви нормативни актове, за разлика от ролята на КПСС в предишната конституция. Ако „Единна Русия” започне да губи популярност, то тя естествено ще загуби властта”, допълни Медведев.



Интерфакс
 

Вернуться в Новини на български

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 157